01/23 10:00 |
62 |
Muhammet Haylaz v Nikita Mashtakov
|
4-6,7-5,3-6
|
01/23 09:55 |
25 |
Mubarak Shannan Zayid v Marc Sieber
|
6-7,1-6
|
01/23 09:30 |
62 |
George Tsivadze v Ivan Ponomarenko
|
6-2,6-1
|
01/23 08:30 |
25 |
Mate Delic v Milan Drinic
|
6-4,6-1
|
01/23 08:30 |
25 |
Cheong-Eui Kim v Maxime Tabatruong
|
6-2,6-1
|
01/23 08:30 |
25 |
Vitaly Kozyukov v Kento Tagashira
|
6-2,6-1
|
01/23 07:30 |
62 |
Alexandru Danes v Roberts Grinvalds
|
3-6,3-6
|
01/23 07:30 |
62 |
Alexander Pavlioutchenkov v Cengiz Aksu
|
7-5,3-6,6-3
|
01/23 07:30 |
62 |
Patrik Niklas-Salminen v Vazha Shubladze
|
6-2,6-2
|
01/23 07:30 |
62 |
Koray Kirci v Shahin Khaledan
|
5-7,3-6
|
01/23 07:30 |
62 |
Ki Su Jung v Jung-Woong Na
|
1-6,2-6
|
01/22 10:00 |
62 |
Vincentiu A Niculescu v Ivan Ponomarenko
|
2-6,3-6
|
01/22 10:00 |
62 |
Muhammet Haylaz v Gustavs Lukstins
|
6-1,7-5
|
01/22 10:00 |
62 |
Alexander Pavlioutchenkov v Tamerlan Evloev
|
6-1,6-4
|
01/22 10:00 |
62 |
Hyeong Don Kim v Nikita Mashtakov
|
7-5,5-7,3-6
|
01/22 10:00 |
62 |
Maxim Ratniuk v Danil Spasibo
|
6-3,7-5
|
01/22 10:00 |
62 |
Dmitry Myagkov v Cengiz Aksu
|
3-6,3-6
|
01/22 10:00 |
62 |
Vazha Shubladze v Nikolay Vylegzhanin
|
6-4,6-0
|
01/22 10:00 |
62 |
Rimpei Kawakami v Vadim Alekseenko
|
6-2,6-1
|
01/22 10:00 |
62 |
Fran Zvonimir Zgombic v Victor Ouvrard
|
4-6,7-5,6-2
|
01/22 10:00 |
62 |
Anoosha Shahgholi v Shahin Khaledan
|
1-6,2-6
|
01/22 10:00 |
62 |
Patrik Niklas-Salminen v Gleb Alekseenko
|
6-0,6-0
|
01/22 10:00 |
62 |
Mohsen Hossein Zade v Jung-Woong Na
|
2-6,0-6
|
01/21 07:00 |
62 |
Patrik Rikl v Ki Su Jung
|
Walkover
|
01/20 09:00 |
62 |
Cristian Florentin Voinea v Shahin Khaledan
|
Retired
|
01/20 09:00 |
62 |
Koray Kirci v Aleksandre Metreveli
|
6-4,6-4
|
01/20 09:00 |
62 |
Felix Morck v Victor Ouvrard
|
3-6,2-6
|
01/20 09:00 |
62 |
Nikolaj Katic v Roberts Grinvalds
|
0-6,4-6
|
01/20 09:00 |
62 |
Valentin De Carvalho v Gleb Alekseenko
|
2-6,4-6
|
01/20 07:00 |
62 |
Gustavs Lukstins v Amir Hossein Badi
|
6-3,2-6,6-2
|