11/10 13:00 |
29 |
Adamson/Seemann v Binding/De Valk
|
6-4,7-6
|
11/10 10:30 |
28 |
Binding/De Valk v Dijkhuizen/Stevens
|
7-6,6-3
|
11/09 12:00 |
28 |
Heller/Wehnelt v Adamson/Seemann
|
4-6,6-3,7-10
|
11/08 12:00 |
27 |
Heller/Wehnelt v Rogic-Hadzalic/Wakita
|
6-2,6-4
|
11/08 12:00 |
27 |
Gabarro/March v Dijkhuizen/Stevens
|
7-5,1-6,6-10
|
11/08 12:00 |
27 |
Zayed/Shannan Zayid v Binding/De Valk
|
5-7,3-6
|
11/08 12:00 |
27 |
Adamson/Seemann v Kouzmine/Samaha
|
6-2,6-4
|
11/07 12:00 |
26 |
Rogic-Hadzalic/Wakita v Alabdullah/Alshati
|
6-4,6-1
|
11/07 12:00 |
26 |
Markovski/Micov v Kouzmine/Samaha
|
2-6,4-6
|
11/07 12:00 |
26 |
Canter/Vidal Azorin v Dijkhuizen/Stevens
|
1-6,2-6
|
11/07 09:00 |
26 |
Kalyanpur/Sunish v Gabarro/March
|
5-7,6-4,6-10
|
11/06 12:15 |
26 |
Zayed/Shannan Zayid v Inui/Sumizawa
|
6-4,7-6
|
11/06 12:00 |
26 |
Behbehani/R. Noerstenaes v Binding/De Valk
|
2-6,1-6
|
11/06 12:00 |
26 |
Adamson/Seemann v Kossek/Smola
|
7-6,6-2
|
11/11 12:00 |
29 |
Crepatte/Mitjana v Galloway/Lock
|
3-6,2-6
|
11/10 11:00 |
28 |
Alawadhi/Mubarak v Crepatte/Mitjana
|
5-7,5-7
|
11/10 09:00 |
- |
Alawadhi/Mubarak v Crepatte/Mitjana
|
5-7,5-6
|
11/10 07:00 |
28 |
Galloway/Lock v Ghareeb/Maqdes
|
6-2,6-2
|
11/09 12:00 |
27 |
Crepatte/Mitjana v Bendre/Chandrasekar
|
6-3,6-2
|
11/09 12:00 |
27 |
Botezan/Samaha v Ghareeb/Maqdes
|
Walkover
|
11/09 12:00 |
27 |
Vanneste/Wang v Galloway/Lock
|
3-6,4-6
|
11/09 12:00 |
27 |
Neuchrist/Pichler v Alawadhi/Mubarak
|
Walkover
|
11/08 09:30 |
26 |
Bendre/Chandrasekar v Harajchi/Peranamallur
|
7-5,6-3
|
11/08 09:00 |
26 |
De Valk/Dijkhuizen v Galloway/Lock
|
1-6,6-4,5-10
|
11/08 08:35 |
26 |
Neuchrist/Pichler v Saidkarimov/Shirafuji
|
6-2,7-5
|
11/08 08:20 |
26 |
Ghareeb/Maqdes v Sood/Sood
|
7-6,6-3
|
11/07 12:00 |
26 |
Apostol/Frunza v Crepatte/Mitjana
|
3-6,4-6
|
11/07 12:00 |
26 |
Alshati/Qabazard v Botezan/Samaha
|
2-6,2-6
|
11/07 12:00 |
26 |
Ferrari/Leonardi v Vanneste/Wang
|
6-3,3-6,8-10
|
11/07 12:00 |
26 |
Nenwani/Vidal Azorin v Alawadhi/Mubarak
|
6-3,4-6,6-10
|